رئال مادرید 5-2 رئال سوسیداد؛ رونالدو با هت تریک، آماده درخشش در اروپا

رئال مادرید موفق شد در یک بازی کاملا برتر، مهمان خود را در هم بکوبد و با این نتیجه امیدوارکننده به استقبال بازی حساس در لیگ قهرمانان مقابل پاری سن ژرمن برود. 

- از هفته بیست و سوم رقابت های لالیگا اسپانیا، از ساعت 23:15 رئال مادرید میزبان رئال سوسیداد بود. 

 مشخصات بازی

تورنمنت: هفته بیست و سوم رقابت های لالیگا اسپانیا

تاریخ: شنبه 21 بهمن

ساعت: 23:15

استادیوم: سانتیاگو برنابئو

گلن: وازکز (1)، رونالدو (27 و 37 و 80)، کروس (34) برای رئال مادرید

بائوتیستا (74)، ایارامندی (83) برای رئال سوسیداد

 آمار بازی و ترکیب ابتدایی

آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر بازی را اینجا ببینید. 

 گزارش بازی

به نام خدا و گل! در همان دقیقه ابتدایی رئال مادرید موفق شد برتری خود را مقابل مهمان خود نشان دهد. رونالدو پس از یک حرکت تکنیکی از سمت چپ توپ را روی دروازه حریف ارسال کرد و لوکاس وازکز با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد. دفاع سوسیداد بسیار شکننده نشان می داد. در دقیقه 8 بنزما می توانست روی حرکت مارسلو به گل برسد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد. حملات مادریدی ها ادامه داشت. در دقیقه 23، ضربه سر آسنسیو، روی سانتر وازکز با واکنش رولی وارد دروازه نشد اما در دقیقه 27، کریستیانو رونالدو این کار را انجام داد.  مارسلو در یک فرار، توپ را از سمت چپ به طور زمینی روی دروازه سوسیداد ارسال کرد و رونالدو با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. 

در دقیقه 32 با اشتباه بازیکنان سوسیداد، مودریچ، رونالدو را صاحب توپ کرد و در یک ضد حمله سریع، رونالدو با یک پاس خوب بنزما را صاحب موقعیت کرد. ضربه مهاجم فرانسوی با برخورد به مدافع حریف از بالای دروازه به بیرون رفت. این دومین شانس جدی بود که بنزما از دست داد. در دقیقه 34 کروس موفق شد با یک ضربه پای راست زیبا، از پشت محوطه جریمه حساب کار را 3-0 کند. دفاع سوسیداد هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در دقیقه 37 گل چهارم نیز از راه رسید. مودریچ از سمت راست، کرنر مادریدی ها را روی دروازه ارسال کرد و رونالدو با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد. میزبان در ادامه نیمه اول بازی را کنترل کرد تا نیمه اول با نتیجه 4-0 به پایان برسد. 

بازی در نیمه دوم آرامتر آغاز شد. در دقیقه 53 خوانمی در یک موقعیت عالی می توانست یکی از گل ها را جبران کند اما موفق نشد. بازی آرام و بدون خطر روی دروازه ها در نیمه دوم دنبال می شد. در دقیقه 63، کواچیچ و ایسکو به جای مودریچ و وازکز وارد میدان شدند. 

در دقیقه 74 سوسیداد موفق شد یکی از گل ها را جبران کند تا مادریدی ها باز هم با کلین شیت بیگانه باشند. اویارزابال با یک پاس عمقی خوب، بائوتیستا را صاحب موقعیت کرد و با یک ضربه پای راست در محوطه جریمه، دروازه را باز کرد. مدافعان مادریدی و مخصوصا واران می توانستند بهتر عمل کنند. در دقیقه 80 رئال مادرید موفق شد به گل پنجم برسد و رونالدو هت تریک خود را کامل کرد. این یازدهمین گل فصل ستاره پرتغالی بود. گرت بیل از پشت محوطه جریمه با پای چپ ضربه خوبی را راهی دروازه حریف کرد. رولی توپ را ناقص دفع کرد و در ریباند، رونالدو در مقابل دروازه توپ را به گل تبدیل کرد. در سوی مقابل، در دقیقه 83، ایارامندی موفق شد دروازه تیم سابقش را باز کند. روی ارسال خوانمی، ایارامندی در مقابل دروازه با یک ضربه پای راست دروازه را گشود. خط دفاعی رئال مادرید قدرتمند نشان نداد. در دقیقه 89، همه چیز آماده چهارمین گل رونالدو بود. ارسال کروس از روی ضربه آزاد، با ضربه سر خطرناک رونالدو از کنار دروازه به بیرون رفت. 

 شرح گل ها

دقیقه 1، لوکاس وازکز برای رئال مادرید: رونالدو پس از یک حرکت تکنیکی از سمت چپ توپ را روی دروازه حریف ارسال کرد و لوکاس وازکز با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد. 

دقیقه 27، رونالدو برای رئال مادرید: مارسلو در یک فرار، توپ را از سمت چپ به طور زمینی روی دروازه سوسیداد ارسال کرد و رونالدو با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. 

دقیقه 34، کروس برای رئال مادرید: تونی کروس با یک شوت پای راست زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه را گشود.

دقیقه 37، رونالدو برای رئال مادرید: لوکا مودریچ کرنر رئال مادرید را از سمت راست روی دروازه ارسال کرد و رونالدو با یک ضربه سر، بالاتر از همه توپ را وارد دروازه کرد. 

دقیقه 74، بائوتیستا برای سوسیداد: اویارزابال با یک پاس عمقی خوب، بائوتیستا را صاحب موقعیت کرد و با یک ضربه پای راست در محوطه جریمه، دروازه را باز کرد.

دقیقه 80، رونالدو برای رئال مادرید: گرت بیل از پشت محوطه جریمه با پای چپ ضربه خوبی را راهی دروازه حریف کرد. رولی توپ را ناقص دفع کرد و در ریباند، رونالدو در مقابل دروازه توپ را به گل تبدیل کرد. 

دقیقه 83، ایارامندی برای سوسیداد: روی ارسال خوانمی، ایارامندی در مقابل دروازه با یک ضربه پای راست دروازه را گشود.


خبرگزاری رئال نیوز

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دروازه ,دقیقه ,ضربه ,رونالدو ,رئال ,مادرید ,رئال مادرید ,برای رئال ,محوطه جریمه ,مقابل دروازه ,دروازه حریف ,ارسال خوانمی، ایارامندی ,محوطه جریم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تبلیغات پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان سایت رسمی کرمانج|دانلودآهنگ کرمانجی|اهنگ کرمانجی| rankoohfileme اسرار چت|بهیاران چت|مشتی چت|مشهد چت|انوش گپ|اسیره چت دانلود رایگان نرم افزار با لینک مستقیم جوک فایل کتابخانه عمومی شهید صدر اسفرجان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان بهترین متخصص ارتودنسی تهران ، دکتر فرهاد صدرالدینی