زیدان: نمی دانم چرا هواداران برای بنزما سوت می زنند

سرمربی رئال مادرید گفت تیمش برای حضور در لیگ قهرمانان انگیزه مضاعفی دارد. 

رئال مادرید موفق شد در هفته بیست و سوم رقابت های لالیگا، در سانتیاگو برنابئو، با نتیجه 5-2 رئال سوسیداد را شکست دهد. زین الدین زیدان پس از بازی در کنفرانس خبری حاضر شد:

نیمه اول فوق العاده بودیم. زود به گل رسیدیم و فشار آوردیم. با انگیزه کار کردیم. بعد بازی را کنترل کردیم و تعویض هایی انجام دادیم زیرا به فکر بازی بعد بودیم. نیمه دوم کمی بازی را شل گرفتیم و این قابل درک است. بازیکنانی که در زمین بودند، می دانستند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. نمی خواهم در این مورد نظر بدهم. ما پنج گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. باید مثبت بمانیم. 

مقابل پاری سن ژرمن، نسخه ما مشخص است. ما در خانه بازی می کنیم و باید در این بازی تفاوت را رقم بزنیم. ترکیب تیم ما برای چهارشنبه آماده است. خواهید دید چه کسانی به میدان می روند. 

سوت های اعتراضی به بنزما؟

نمی دانم چرا برای او سوت می زنند. مردم به استادیوم می آیند و می توانند هر کاری که بخواهند، انجام دهند. او شانس هایی برای گلزنی داشت اما موفق نشد. مساله مهم این است که او به بازی بعد فکر کند و شرایط را تغییر دهد. 

هت تریک کریستیانو؟

برای او خوشحالم. چند بار تا به حال پرسیدید که آیا من نگران شرایط او هستم یا خیر. حالا می بینید که سه گل به ثمر رساند. همه می دانیم که او همیشه می خواهد گل بزند. پاری سن ژرمن باید مراقب او باشد. 

نمایش شما در نیمه دوم کمی نگران کننده بود.

باید برخی مسائل را حل کنیم. می دانیم که در بازی های حذفی، یک گل چقدر مهم است. بازی در نیمه دوم کمی پیچیده شده بود. 

جو تیم برای لیگ قهرمانان تغییر کرده؟

بله، می دانیم که این یک چالش است. این یک بازی دیگر در یک تورنمنت دیگر است. بنابراین انگیزه مضاعفی برای آن داریم. 

بازی خوب مارسلو و تعویض کارواخال؟

از بازی مارسلو راضی ام. می دانیم که او چقدر موثر است و در مورد سمت راست، مهم نیست چه کسی بازی کند، مهم این است که می خواهیم چکار کنیم. 

آسنسیو و وازکز چهارشنبه بازی می کنند؟

همه آماده بازی هستند اما نمی خواهم بگویم چه کسانی در ترکیب اصلی هستند. 

در نیمه اول خیلی زود به گل رسیدیم و کار را برای ما آسان تر کرد. بازی خوبی بود. گل های زیادی زدیم و شانس های زیادی خلق کردیم. بعد چند اشتباه مرتکب شدیم که باید آنها را حل کنیم. 


خبرگزاری رئال نیوز تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ایده های معماری و بازسازی ساختمان تور کره نیوز،جدیدترین اخبار بازیگران و خوانندگان کره جنوبی پرسش مهر 18 سال تحصیلی 97-96 بورس تهران - لایو بورس - TSETMC گروه تلگرام,لینک گروه چت تلگرام,گروه دوست دختریابی تلگرام SPORT بیکلام موزیک