کارواخال: بازی کردن مقابل نیمار به طرزی باور نکردنی، دشوار است

کارواخال خودش بارها و بارها برابر نیمار به میدان اما این بار محرومیت، هواداران را از تماشای یک دوئل دیگر میان او و فوق ستاره برزیلی محروم کرده است.

 دنی کارواخال، دفاع راست اسپانیایی رئال مادرید می‌گوید او و هم تیمی‌هایش باید به لیگ قهرمانان اروپا چنگ بزنند.

کهکشانی‌ها که شب گذشته موفق شدند با یک نمایش فوق العاده، در نیمه اول کار رئال سوسیداد را تمام کنند، چهارشنبه در حساس‌ترین بازی فصلشان باید میزبان پاری سن ژرمن باشند. به گزارش مارکا، دنی کارواخال که این بازی را به دلیل محرومیت از دست داده، می‌گوید:

این کاملا واضح است که تنها شانس واقعی ما برای بردن جام در این فصل، لیگ قهرمانان اروپاست. به همین دلیل هم باید دو دستی به آن چنگ بزنیم. در لالیگا تا انتها خواهیم جنگید اما ما رئال مادرید هستیم و ارتباطی خاص با رقابت‌های اروپایی داریم. این واقعیتی است که در حال حاضر باید آن را بپذیریم. بهترین سالمان را سپری نمی‌کنیم.

پیروزی مقابل رئال سوسیداد بسیار مهم بود. از دیدگاه ما، بازی امشب یک نمایش کامل و بی نقص بود. گرچه باید تمرکز و رقابت طلبی‌مان را تا دقیقه 90 حفظ کنیم. این برد به تیم برای بازی چهارشنبه اعتماد به نفس می‌دهد. غیبت در بازی رفت؟ به نظرم ناچو یا اشرف خواهند دانست که باید چه کار کنند. بازی کردن مقابل نیمار به طرزی باورنکردنی دشوار است. باید امیدوار باشید که روز خوبش نباشد و خودتان نیز در بهترین فرمتان قرار داشته باشید.


خبرگزاری رئال نیوز تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: بازی ,رئال ,مقابل ,نیمار ,کارواخال ,مقابل نیمار ,کردن مقابل ,بازی کردن ,رئال سوسیداد ,رئال مادرید ,کردن مقابل نیمار
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

لیتاه هواشناسی چهارفصل کرمان تردمیل پرومستر آندروید نود چگونه باید در محیط مدرسه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم پاورپوینت پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان