راموس: اگر بگویم به بازی با پاری سن ژرمن فکر نکردیم، دروغ گفته‌ام

کاپیتان از آمادگی تیمش برای بازی فصل گفت. 

 سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید اعتراف کرد که او و هم‌تیمی‌هایش در نیمه دوم بازی با رئال سوسیداد به فکر بازی چهارشنبه با پاری سن ژرمن بوده‌اند.

کهکشانی‌ها شب گذشته موفق شدند در نیمه اول با عملکردی فوق العاده، 4 گل به رئال سوسیداد زده و بردشان را قطعی کنند. نمایش آنها در نیمه دوم اما در حد آنچه در 45 دقیقه نخست دیده بودیم، نبود و حالا راموس از دلیل آن می‌گوید. به گزارش مارکا، کاپیتان کهکشانی‌ها می‌گوید:

واقعیت این است که برابر رئال سوسیداد خیلی خوب بازی کردیم و از ابتدا عالی بازی کردیم و البته خیلی زود هم به گل رسیدیم. همه تیم‌ها دوست دارند در هر بازی از بالا پرس کنند. امشب هم تلاش تیم در این زمینه، تاثیرگذار ظاهر شد. اینکه در نیمه دوم با فکر کردن به بازی چهارشنبه با پاری سن ژرمن، کمی از سرعت و شتاب تیم کم کردیم، صحت دارد. اگر بگویم به پی اس جی فکر نکردیم، دروغ گفته‌ام. برای این بازی آماده‌ایم. می‌دانیم که بازی سختی خواهد بود اما لیگ قهرمانان اروپا، تنها فرصت باقی مانده ماست و می‌رویم تا بیشترین بهره را از این فرصت ببریم.

هو شدن بنزما؟ بدون هواداران، هیچ چیزی نیستیم. برای بازی چهارشنبه همه ما باید در کنار هم باشیم تا ورزشگاه را به یک دیگ جوشان تبدیل کنیم تا کار برای حریف سخت شود. هو شدن یکی از بازیکنان، برای هیچ یک از اعضای تیم، اتفاق خوبی نیست اما ما باید تلاش کنیم تا دیگر از این دست اتفاقات رخ ندهد. 


خبرگزاری رئال نیوز تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: بازی ,رئال ,نیمه ,پاری ,چهارشنبه ,سوسیداد ,رئال سوسیداد ,بازی چهارشنبه ,دروغ گفته‌ام ,نکردیم، دروغ ,بازی کردیم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان red2014 تفریحات سالم مهرزاد امیرخانی نغمه دانلود آهنگ جدید گردشگری کیش فروشگاه اینترنتی 5040 سال هایی بعد ابادی (روستا ) در سیستان ----نهور sedayemoshaveran