هازارد از افت کنونی چلسی می‌گوید و از اینکه برای قضاوت درباره آنها باید تا انتهای فصل صبر کرد.

ادن هازارد، ستاره بلژیکی خط حمله چلسی پس از حضور در مراسم رونمایی از استوک‌های جدید نایکی، در گفتگویی با مارکا شرکت کرد.

هازارد و یاران که روزهای خوبی را در لیگ برتر پشت سر نمی‌گذارند و اخیرا هم با نتیجه 4-1 به واتفورد باختند، چند روز دیگر باید در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا بروند. طبعا مارکا در این مصاحبه نه چندان مفصل از احتمال انتقال هازارد به رئال مادرید هم پرسیده که در ادامه ملاحظه می‌کنید:

بازی با بارسا: خب بارسا در فرم بسیار خوبی قرار دارد و بازی زیبایی با آنها خواهیم داشت. امسال کاملا واضح است که مانند فصل پیش نیستیم و در طرف مقابل، بارسا در اوج است. اما در هر حال، این تنها یک بازی است و هر اتفاقی می‌تواند در آن بیفتد. به همین خاطر است که ما فوتبال را دوست داریم. کاملا مطمئنم که اگر به عنوان یک تیم بازی کنیم، می‌توانیم بارسا را ببریم.

اوربو را می‌شناسی؟ نه. 

آن بازی معروف چلسی-بارسا؟ آها. آره آره آن را خیلی خوب به یاد دارم. بیشتر به خاطر واکنش دروگبا پس از بازی در ذهنم باقی مانده است. شاید آن شب داور می‌توانست چند پنالتی بگیرد. اما در هر حال این هم بخشی از فوتبال است و نگران نیستم که اتفاق مشابهی در بازی ما رخ بدهد. طبعا چنین اتفاقاتی برای چلسی خوب نیست اما من هیچ وقت درباره داوری صحبت نمی‌کنم. روی بازی تمرکز کرده‌ایم و امیدوارم برای بردن آن، به کمک داوری نیاز نداشته باشیم. 

بارسای بدون نیمار: می‌دانید، آنها بازیکنی دارند که از این سیاره نیست. او متفاوت است. یک بازیکن سوپرکلاس. اما این بازی درباره یک بازیکن نیست که هر دو تیم است. 

وضعیت چلسی: اتفاقی که افتاده این است که ما فصل گذشته قهرمان شدیم و مردم توقع دارند امسال هم همین اتفاق رخ دهد. اما می‌دانیم که لیگ برتر رقابت بسیار دشواری است. امسال تا همین حالا چند بازی را باخته‌ایم اما هنوز چند ماه دیگر از فصل باقی مانده. هنوز در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا حضور داریم و این یعنی فصل ما می‌تواند به خوبی تمام شود. حالا حس بدی داریم اما همه چیز باید در انتهای فصل بررسی شود. در هر بازی همه چیزمان را در زمین می‌گذاریم اما گاهی شرایط طوری نیست که می‌خواهید و در تمرینات روی آن کار کرده‌اید. مثل وضعیت الان. اما باید صبر کنید چون می‌توانیم فصل را با یک جام به پایان ببریم.

زیدان: واضح است که تمجید زیدان از یک بازیکن، اتفاقی فوق العاده است. به یاد دارم که 10 سال پیش او اولین بار درباره من حرف زد. باورنکردنی بود. همه می‌دانند که او الگوی دوران بچگی من بود و هزاران ویدئو از بازی‌هایش تماشا کردم. حالا زیدان مربی یکی از بزرگ ترین تیم‌های دنیاست و بنابراین، بله تعریف او از شما اتفاقی فوق العاده است. اما نمی‌خواهم همینجا متوقف شوم. می‌خواهم به کار، تلاش و پیشرفت و سیری ناپذیر بودن ادامه دهم اما واضح است که تعریف کسی چون زیدان از من باعث خرسندی است.

انتقال به مادرید؟ در فوتبال شما هیچ وقت نمی‌دانید. در چلسی خوشحالم و روی تیمم تمرکز کرده‌ام.

موراتا: آلوارو در لندن خوشحال است. او گلزنی می‌کند. گرچه الان مصدوم است و نمی‌تواند به تیم کمک کند. اما اسپانیایی‌های زیادی در تیم داریم و به نظرم این مسئله به سازگاری او کمک بزرگی خواهد کرد. موراتا بازیکنی شگفت انگیز است و گل‌های زیادی برای ما به ثمر خواهد رساند. مطمئنم. آلوارو می‌تواند با سر و هر دو پایش گلزنی کند. مهاجمی فوق العاده است.

خبرگزاری رئال نیوز بازی ,چلسی ,هازارد ,داریم ,اتفاقی ,بارسا ,باقی مانده ,قهرمانان اروپا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان لاک حرارتی 98 Song مهندسین شیمی تخفیف ویژه فقط برای امروز پایگاه خبری بازرگان ایرانی ناجی موزیک - دانلود آهنگ شاد