استویچکوف به زیدان توصیه کرد که صبور باشد. 

هریستو استویچکوف، اسطوره بلغارستانی بارسلونا درباره چندین بازیکن مطرح این تیم صحبت کرد.

استویچکوف که زمانی در بارسلونا می‌درخشید و یکی از اسطوره‌های این باشگاه محسوب می‌شود، در جشن تولد 52 سالگی‌اش در گفتگو با رادیو مارکا می‌گوید:

مسی: هیچ بازیکنی شبیه لئو ندیده‌ام. هر روز او من را با چیزی جدید سوپرایز می‌کند. وقتی بچه بود او را می‌شناختم. یک پسر متواضع و در عین حال، جنگنده و سختکوش. 

لوییس سوارز: همیشه او را تحسین کرده‌ام. او لحظات بسیار سختی را در دوران فوتبالش تجربه کرده. اتفاقاتی چون محرومیت کاملا ناعادلانه اش پس از جام جهانی 2014. او یکی از بازیکنانی است که بیشتر از هر کس دیگری خودش را در پیراهن بارسلونا شناخته است. 

پیکه: درباره او این طور حرف می‌زنم که جرارد به اینکه ثابت کند یک کاتالان است، ادامه می‌دهد. او بازیکنی فوق العاده است و او برای بازی در پیراهن بارسلونا و تیم ملی اسپانیا تا پای جان، تلاش می‌کند.

زیدان: در فوتبال گاهی چنین اتفاقاتی می‌افتد و یک تیم برنده در بحران فرو می‌رود. رئال مادرید برای بازسازی خودش به زمان نیاز خواهد داشت. هیچ کس شکی ندارد که زیدان مربی فوق العاده‌ای است اما او باید صبور باشد. هیچ کس نمی‌تواند افتخاراتی که او به دست آورده را پس بگیرد.

نیمار: او را در رئال مادرید نمی‌بینم. بهترین‌ها را برایش آرزو دارم اما فکر نمی‌کنم او به همه چیزهایی که در بارسا رسید، در پاریس هم دست پیدا کند.

خبرگزاری رئال نیوز رئال ,بارسلونا ,مادرید ,زیدان ,استویچکوف ,رئال مادرید ,مادرید نمی‌بینم ,پیراهن بارسلونا ,صبور باشد ,رئال مادرید نمی‌بینم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آگاهترین یک دانلود بزرگترین سایت دانلود انیمیشن قدیمی و جدید خرید برنج پیکس تو وب ثبت شرکت آموزش اتوکد دوبعدی آموزش کافی شاپ