سرمربی رئال مادرید گفت در طول فصل، لحظات سختی وجود دارند و بازیکنان این تیم در بازی مقابل والنسیا شخصیت خود را نشان داده اند. 

رئال مادرید موفق شد در مهمترین دیدار هفته بیستم لالیگا در مستایا با نتیجه 4-1 والنسیا را شکست دهد. زین الدین زیدان پس از بازی در کنفرانس خبری حاضر شد:

چه احساسی دارید؟

خیلی خوشحالم. باید به بازیکنان تبریک بگوییم. بازی بزرگی بود که در زمینی سخت برگزار شد اما باید پیروز می شدیم. خیلی خوب کار کردیم و به پیروزی رسیدیم. 

شخصیت تیم؟

شخصیت چیزی است که رئال مادرید به خوبی از آن برخوردار است. لحظات سخت در طول فصل وجود دارند اما بازیکنان نشان دادند که چه شخصیت بزرگی دارند. بازیکنان می دانند که در حال انجام چه کاری هستند و تسلیم نمی شوند. ما از لحاظ تاکتیکی در بازی بسیار خوب ظاهر شدیم. 

والنسیا؟

آنها حریف مستقیم ما در جدول هستند و حالا ما یک بازی کمتر از آنها داریم که اگر در آن پیروز شویم، می توانیم بالاتر از آنها در جدول قرار بگیریم. از بازی تیم، مخصوصا در نیمه اول کاملا راضی ام. 

به نظر می رسد مشکل تیم شما بدنی نبوده است.

ما شرایط خوبی داریم. اغلب اوقات مشکلی ذهنی داریم و مشکل ذهنی خیلی سخت تر است. من بازیکنان سالمی دارم که به خوبی تمرین می کنند و استراحت می کنند. در نیمه دوم کیلور ناواس در چند صحنه ما را نجات داد اما اگر بخواهیم در مجموع حساب کنیم، شایسته پیروزی بودیم. 

عصبانیت بنزما؟

همه بازیکنان هنگام تعویض، عصبانی می شوند اما مساله مهم نتیجه بازی است و کریم از این بابت خوشحال است. 

لوکاس و آسنسیو؟

این تعویض ها باعث شد عملکرد بهتری داشته باشیم و آنها در زمین خوب کار کردند. هر دو تلاش زیادی کردند و آسنسیو به مارسلو پاس گل داد. کواچیچ هم به تیم کمک کرد. تمام بازیکنان وظایفشان را انجام دادند. 

شرایط در جدول؟

مثل همیشه ما فقط به بازی بعدی فکر می کنیم. 

تغییرات در تیم؟

در این مورد هر روز باید از من سوال پرسیده شود. قرار نیست چیزی تغییر کند. 

بازیابی روحیه بازیکنان؟

بهترین بخش فوتبال این است که هر سه روز، یک بازی دارید. 

خبرگزاری رئال نیوز بازی ,بازیکنان ,شخصیت ,خوبی ,دادند ,داریم ,نشان دادند ,بازیکنان نشان ,وجود دارند ,رئال مادرید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

am bakhshi blog سه سوته خرید کن تحویل بگیر غغنوس سلطان نصیر کنکور ، دانلود سوالات کنکور خرید سفید کننده دندان سیمـــای هــــرند و جلـگــــه