هافبک کروات رئال مادرید به زیدان اعتقاد کامل دارد.

رئال مادرید در حالی موفق شد در هفته بیستم رقابت های لالیگا در مستایا با نتیجه 4-1، والنسیا را شکست دهد که در ماه های اخیر شرایط خوبی نداشته است و همیشه از این تیم و کادر فنی اش انتقاد می شده است.

در همین رابطه پس از مسابقه لوکا مودریچ به خبرنگاران گفت:

این که بخواهیم زیدان را زیر سئوال ببریم با دستاوردهایی که در رئال مادرید داشته است دیوانگی است.  همه می دانیم که در فوتبال بعضی اوقات کارها خوب پیش می رود و بعضی اوقات هم نه. انتقاد و زیر سوال بردن زیزو چیزی است که من نمی فهمم و همه تیم حمایت خود را از آن اعلام می کنیم.

وی در مورد رویارویی با پاریس در اروپا می گوید:

می دانیم که همه برای رئال مادرید احترام قائل هستند و هیچ کس دوست ندارد برابر ما بازی کند. امیدواریم این پیروزی به ما برای بهتر شدن کمک کند و در فوتبال ترس هیچ معنایی ندارو بخصوص برای رئال مادرید. ما تنها تیمی هستیم که دو بار پیاپی قهرمان اروپا شده ایم، آیا ما باید بترسیم؟

وی در پایان گفته است:

من فکر می کنم مشکل تیم ما فیزیکی نیست و باید در دفاع بهتر شویم و فضاها را بهتر پوشش بدهیم.

خبرگزاری رئال نیوز رئال ,مادرید ,زیدان ,رئال مادرید ,برای رئال ,بعضی اوقات ,سوال بردن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکتر مهران ایزدفر الماس طراحی گرافیک رضاگراف بهترین شرکت طراحی سایت در ایران آموزش پرورش شتر مرغ پرشین تولز آریا منتخب پارسیان اخبار برتر دل میگه